Post- och besöksadress:

Gotlands Gummifabrik
Kodingsgatan 8
SE-623 50 HEMSE

Öppettider kontoret:

Måndag-torsdag: 08.00 – 16.00
Fredagar 08.00 – 15.00

Tel: +46 (0)498-253440

Säljfrågor och offertförfrågningar: sales@ggf.se
Kvalitetsfrågor och reklamationer: quality@ggf.se
Order: order@ggf.se
Fakturor och fakturafrågor: invoice@ggf.se

Kontaktpersoner:

Henrik Jungert
VD/CEO
henrik.jungert@uw-elast.se
 

+46 (0)501-27 94 57

Mikael Fredriksson

Mikael Fredriksson
Site Manager/Logistics & Market
mikael.fredriksson@ggf.se
sales@ggf.se

+46 (0)498-25 34 49



Love K Jansson
Miljö- och Kvalitetschef
love.k.jansson@ggf.se
quality@ggf.se
+46 (0)498-25 34 53

Axel Strand
Produktions och teknikansvarig
axel.strand@ggf.se

+46 (0)498-25 34 48

Mia Winberg

Mia Winberg
Order/IT
mia.winberg@ggf.se
order@ggf.se

+46 (0)498-25 34 51

Carola Thorén
Ekonomi/HR
ekonomi@ggf.se

+46 (0)501-27 94 52

Geir Stokke
Company Representative, Norway
geir.stokke@ggf.se

+47 (0)97-58 35 70

Rolf Hansson

Rolf Hansson
Produktionsteknik
rolf.hansson@ggf.se

+46 (0)498-25 34 47

    Kontakta oss

    Ditt namn

    E-post

    Telefonnummer

    Hur kan vi hjälpa dig?